Centrum Sztuki w Oławie


Bilety online

Uruchomiliśmy dla Państwa system sprzedaży biletów online. W poniższym oknie możecie Państwo nabyć bilety bez wychodzenia z domu. Płatność odbywa się za pomocą systemu Przelewy24. Po dokonaniu płatności otrzymacie Państwo automatycznie wiadomość zawierającą załącznik z biletami do wydruku, które uprawniają do wstępu na wydarzenie.

Przy zakupie każdego biletu za pośrednictwem serwisu Przelewy 24 doliczana jest prowizja od transakcji online w wysokości 2,4% wartości transakcji.

UWAGA! – W przypadku nieotrzymania wiadomości z Systemu Biletowego prosimy o sprawdzeniu folderu SPAM w Państwa poczcie.

Od momentu zatwierdzenia zakupu poprzez kliknięcie „Kup bilety” użytkownik ma 20 minut na realizację przelewu. Jeżeli nie zmieści się w tym czasie zamówione bilety wrócą do puli biletów dostępnych i konieczne będzie ponowne przejście całej ścieżki zakupów (w takim przypadku zostaniecie powiadomieni Państwo mailem).

Otrzymanie wiadomości z biletami następuje zazwyczaj w ciągu kilku – kilkunastu minut od wykonania płatności.

W razie problemów i pytań dotyczących systemu biletowego prosimy o kontakt mailowy na adres bilety(małpka)kultura.olawa.pl lub na numery telefonu podane na dole strony.

Regulamin sprzedaży biletów online