Centrum Sztuki w Oławie

Cennik biletów - Kino Odra

Bilety 2D

Pon, Wt, Czw Tania Środa! Pt-Nd, Święta
Normalny 16 11 18
Ulgowy 13 11 15
Rodzinny 13 11 15
Grupowy 12 11 14
Filmowe poranki 12
Seans Kinomana, Kino Seniora 10

Bilety 3D

Pon, Wt, Czw Tania Środa! Pt-Nd, Święta
Normalny 19 15 21
Ulgowy 16 15 18
Rodzinny 17 15 19
Grupowy 16 15 17
Filmowe poranki 14
Seans Kinomana, Kino Seniora 10

+ dopłata 2 zł za okulary jednorazowe

 • Do ceny biletów na seanse 3D doliczana jest fakultatywna opłata w wysokości 2 zł za okulary 3D. Wg specyfikacji technicznej są one przeznaczone do użytku jednorazowego. Widz podejmuje samodzielną decyzję o ich ewentualnym ponownym wykorzystaniu. Prosimy o sprawdzenie zaraz po zakupie, czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane. Okulary używane nie podlegają reklamacji.
 • Tania środa uprawnia wszystkich do korzystania z promocyjnej ceny
 • Poranki filmowe – seanse niedzielne dla dzieci do godz. 12:00
 • Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia, a także rencistom, emerytom, posiadaczom Oławskiej Karty Seniora oraz osobom niepełnosprawnym. Bilety ulgowe nie przysługują opiekunom osób niepełnosprawnych. Bilety ulgowe są honorowane za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do korzystania z nich. Posiadaczom Oławskiej Karty Dużej Rodziny przysługuje 20% zniżki na bilety normalne i ulgowe odnośnie wszystkich wydarzeń kulturalnych i seansów filmowych. Zniżka nie dotyczy promocyjnych seansów Taniej Środy. Ulga nie dotyczy sprzedaży okularów 3D.
 • Bilety grupowe przysługują wyłącznie grupom zorganizowanym, min. 15 osób (ze szkół, zakładów pracy, stowarzyszeń, fundacji) dotyczy wybranych seansów i obowiązuje tylko przy wcześniej telefonicznie zgłoszonej rezerwacji
 • Bilety rodzinne przysługują min. 3-osobowym rodzinom, z co najmniej jednym dzieckiem do lat 12 i co najmniej jedną osobą dorosłą
 • Oławska Karta Dużej Rodziny uprawnia do 20 procent zniżki na bilety normalne i ulgowe oraz seanse Poranek z wyłączeniem Taniej Środy. Ulga nie dotyczy sprzedaży okularów 3D.
 • Bilet otwarty – idealna propozycja pracodawcy dla pracowników. Zakup BILETU OTWARTEGO do kina Odra prowadzonego przez Centrum Sztuki w Oławie na na filmy 2D i 3D z terminem ważności maksymalnie 6 miesiące od daty nabycia.

  BILET OTWARTY może nabyć firma lub osoba prywatna przy zakupie min. 50 sztuk biletów w cenie: 2D - 15 zł. , 3D - 18 zł.

  BILET OTWARTY honoruje się przez cały tydzień w kinie ODRA w Oławie, zgodnie z wytycznymi cenowymi. Jeden BILET OTWARTY wymienia się w kasie kina na jeden bilet na wybrany film.

  BILET OTWARTY nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie, ani nie gwarantuje miejsca na sali, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletu na odpowiedni seans.

  BILET OTWARTY nie może być opłacane kartami płatniczymi, kredytowymi czy też za pomocą kuponów handlowych.

  BILET OTWARTY obowiązuje także na premiery i pokazy przedpremierowe, nie obowiązuje natomiast na pokazy specjalne (kino zastrzega sobie prawo do zdefiniowania co jest wydarzenie specjalnym) oraz maratony filmowe.

  BILET OTWARTY nie podlega zwrotom.